(داخلی 106)02142294

english.dep@pact.ir

دوره های انگلیسی برای تجارت

سالانه شرکت‌های بین‌المللی میلیون‌ها دلار خسارت می‌بینند. بخشی از این خسارت نه بخاطر بلایا، جنگ یا نوسانات پیش‌بینی نشده بازار است بلکه تنها به دلیل عدم توانایی مدیران و کارکنان در برقراری ارتباط موثر با شرکا و مشتریان خود است. مشکل عمده در نقص در روابط بین‌الملل تسلط افراد بر زبان انگلیسی به طور عام و زبان تخصصی دنیای تجارت به طور خاص است.

دوره زبان انگلیسی برای تجارت در مرکز آموزش حسابداران خبره با استفاده از متد آموزشی Market Leader برگزار می‌­شود. بر خلاف اکثر دوره‌های مشابه که تنها به ارائه لیستی از واژگان تخصصی دنیای کسب و کار می‌­پردازند، در متد «مارکت لیدر» زبان‌آموز همزمان با یادگیری زبان انگلیسی عمومی با مهارت‌ها، موقعیت­‌ها، واژگان و اصطلاحات رایج در دنیای تجارت آشنا می‌­شود. بدان معنا که در پایان دوره، شرکت‌کنندگان هم در زبان انگلیسی عمومی خود پیشرفت کرده­‌اند و هم مهارت‌های لازم برای انجام امور تجاری (مانند شیوه‌­های موثر مذاکره، مصاحبه شغلی، رزومه‌نویسی، گزارش‌نویسی و غیره) را کسب کرده‌اند.

مزیت مرکز آموزش حسابداران خبره در برگزاری دوره مذکور نسبت به سایر موسسات، سابقه طولانی و درخشان این موسسه در آموزش دوره‌های متنوع بین‌المللی حسابداری، مالی و تجارت است. کار تیمی موفق مدرسین مهارت‌های عملی و مدرسین زبان با تجربه این مرکز فرصت نادری را برای زبان‌آموزان مهیا کرده است.

شرکت‌کنندگان برای ورود به این دوره از پایه، ملزم به گذراندن دوره زبان عمومی Basic هستند. راه دیگر برای ورود به دوره، شرکت در آزمون تعیین سطح است که زبان آموزان متناسب با سطح زبان عمومی خود در دوره قرار می‌گیرند.

شروع این دوره از سطح elementary  و پایان آن سطح Advanced  است. در سیستم فشرده این دوره‌­ها در 4 ترم ارائه می‌­شوند که مجموعاً طی مدت 10 ماه زبان‌آموز آماده شرکت در دوره‌­های بین‌المللی خواهد شد.