(داخلی 106)02142294

english.dep@pact.ir

دوره های ترمیک عادی

اگر در یادگیری زبان انگلیسی عجله ندارید، این دوره­ها برای شما ایده آل هستند. دوره های ترمیک از سطح پایه (Basic) تا سطح پیشرفته (Advanced) طراحی شده­اند. برای طی هر سطح، دو دوره به طول هریک 45 ساعت طراحی شده است. مثلا برای طی سطح Basic زبان آموزان دو ترم Basic A و سپس Basic B را می گذرانند. روزهای تشکیل کلاسهای این دوره­ها یکشنبه و سه شنبه و عمدتا جهت رفاه حال کارمندان بعد از ساعات اداری طراحی شده است. افرادی که در طول هفته فرصت شرکت در کلاسها را ندارند، می­توانند در کلاسهای جمعه­ ها شرکت کنند.

این دوره­ها هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری آنلاین قابل ارائه هستند. این دوره­ها برای شرکتها و سازمانها نیز قابل اجرا هستند.

موسسه PACT

مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT)، موسسه آموزشی است که توسط دانشگاه صنعت نفت و انجمن حسابداران خبره ایران پایه‌گذاری شده است. این مرکز فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز کرده و به عنوان نماینده رسمی انجمن حسابداران خبره مدیریت انگلستان (CIMA) و انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA) گام بلندی را جهت تبدیل شدن به یک مرکز آموزش حرفه‌ای بین‌المللی برداشته است. این مرکز در راستای تقویت و توسعه حسابداری و مدیریت مالی و زبان انگلیسی در کشور، دوره‌های گوناگونی را طراحی و برگزار می‌کند.
دوره‌های مرکز آموزش حسابداران خبره به گروه‌های زیر تقسیم می‌شوند:

دوره‌های بین المللی
دوره‌های بلند مدت داخلی
دوره‌های زبان انگلیسی
دوره‌های کوتاه مدت تخصصی
دوره‌های سازمانی
دوره‌های بورس و سرمایه گذاری
این مرکز با بیش از 23 سال سابقه در این حوزه تنها نمایندۀ طلائی (GOLD) انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA)، انجمن حسابداران مدیریت خبره انگلستان (CIMA)، انجمن حسابداران خبره انگلستان و ولز (ICAEW) در ایران است.
نزدیک به 150000 دانشجو و حدود 200 استاد در این مرکز مشغول آموزش و تدریس هستند. هدف مرکز آموزش حسابداران خبره پرورش دانشجویان و دانش آموختگانی است که در حوزه‎‌ی بازار کار مالی و حسابداری به صورت کاملا حرفه‌‎ای و مسلط به زبان انگلیسی و تخصصی فعالیت کنند.

هدف سازمان حسابداران خبره

هدف این مرکز فراهم کردن کیفیت آموزشی مطابق با استانداردهای جهانی و ارائه خدمات آموزشی منحصر به فردی است که در دانشکده‌ها و سایر مراکز آموزشی داخل کشور ارائه نمی‌شود

non-intensive-course